جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق با مالکان واحدهای تجاری مجتمع برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق با مالکان واحدهای تجاری مجتمع برگزار شد

طی این جلسه که با حضور کامبیز رضایی مدیر مجتمع، مسئولین اداری، اعضای شورای موقت و حدود 250 نفر از مالکان واحدهای تجاری برگزار شد، مسائل و دغدغه های موجود و پیش روی مجتمع به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق در این مراسم که با اقبال بی سابقه و حضور پررنگ مالکین روبرو شد، مهندس رضایی ضمن ارائه گزارش فعالیت خود در مدت کمتر از چهار ماه تصدی سمت مدیریت با اشاره به برنامه های در دست اقدام و پیش رو همکاری مالکان را در تحقق اهداف و احیائ مجتمع ضروری دانست. ایشان همچنین تعامل سازنده با سازمانها و ارگانهای دیگر را یکی دیگر از فعالیتهای در حال انجام خود بیان کردند. اجرای جاذبه های جدید گردشگری، ساماندهی و طبقه بندی مشاغل، ارتقاء ارتباط با هتل ها و مراکز اقامتی، مذاکره با برندهای مطرح برای حضور در مجتمع، استفاده از مشاوران تخصصی در زمینه بازاریابی، حقوقی و…، طرح ایجاد تخفیف ها و طرح های ویژه رانندگان، مشتریان خاص و… ، قرعه کشی های عمومی و تجمیع واحدهای کوچک برای اقبال بیشتر برندهای بزرگ در جهت رونق طبقات ضعیف را از دیگر برنامه های در دست اقدام خود دانست.

ایشان در ادامه از مالکین خواستند تا برای مشارکت در تصمیم گیریهای مجتمع انتخابات پیش روی شورا را مهم شمرده و با حضور پررنگ باعث انتخاب اشخاص دارای صلاحیت و وجاهت بالا به عنوان اعضای شورا شوند.

در حاشیه این مراسم جمعی از مالکین که در مجتمع نیزفعالیت دارند با اشاره به مثبت ارزیابی کردن حضور چهار ماهه مهندس رضایی، همکاری و تعامل مالکین در پرداخت شارژها و عدم افزایش اجاره بها را برای پیشبرد مجتمع در شرایط فعلی مفید دانستند. همچنین مالکینی که در مجتمع فعالیت نداشتند نیز با بیان اینکه اطلاع رسانی مراسم به طور کاملا مطلوبی بوده است، این نحوه اطلاع رسانی را بی سابقه دانستند و یکی از دلایل شرکت خود در جلسه را طریقه اطلاع رسانی مناسب ابراز کردند.

در پایان مراسم نیز مدیر و مسئولین مجتمع پاسخگوی یک سری از سوالات اساسی مالکین بودند.

جلسه هم اندیشی مدیریت با مالکین مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق در تاریخ 25 اردیبهشت ماه 97 ساعت 5 عصر در محل نمازخانه مجتمع برگزار شد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =