اولین قرعه کشی لاستیک خودرو ویژه رانندگان خدمات تور مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق

همزمان با اعیاد شعبانیه و روز کارگر اولین قرعه کشی لاستیک خودرو ویژه رانندگان خدمات تور مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق برگزار شد.

طی مراسمی که با حضور مهندس رضایی مدیر مجتمع الماس شرق، مهندس محمدپور معاونت نظارت و بازرسی تاکسیرانی مشهد و جمعی از رانندگان یرگزار شد، اولین مرحله قرعه کشی و اهدای لاستیک خودرو به رانندگان اجرا شد.

در این مراسم مهندس رضایی ضمن اشاره به نقش پررنگ رانندگان گردشگری علی الخصوص تاکسی در هدایت مناسب مشتری به مکانهای خرید و گردشگری، آنها را موثر در نحوه گردش مالی و درآمدی کسبه پر تعداد مجتمع الماس شرق دانست. وی همچنین با اشاره به بعضی مراکز خرید بی کیفیت که با توسل به یک سری ابزارها مسافران و گردشگران را به سمت خود جذب می کنند، فعالیت آنها را موقتی دانست که باعث ضربه خوردن دائمی اماکن مهم و معتبر مانند الماس شرق می شود.

در این جلسه همچنین مهندس محمدپور با اشاره به اینکه مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق همیشه یکی از مقاصد اصلی مسافران متقاضی تاکسی بوده است، نقش رانندگان را در ارائه اطلاعات درست از اماکن گردشگری و مراکز تجاری بسیار مهم ارزیابی کرد و از آنان  به عنوان اولین نمایندگان و سفیران مشهد در مواجهه با مسافران یاد کرد.

در پایان نیز علاوه بر قرعه کشی و اهدای چهار حلقه لاستیک خودرو بین رانندگان، به راننده منتخب اخلاق و چهار راننده دیگر از شرکت کنندگان نیز هدیه ای به رسم یادبود از طرف مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق اهدا شد.

این مراسم دوشنبه شب دهم اردیبهشت ماه 97 در محل نمازخانه مجتمع الماس شرق برگزار شد.