بازدید مهندس محمد پور معاونت کنترل و نظارت سازمان

بازدید مهندس محمد پور معاونت کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی مشهد از مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق
به گزارش روابط عمومی مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق طی این بازدید که با حضور مدیریت مجتمع الماس شرق انجام شد مسائل موجود در ارتباط با تاکسی های ویژه الماس شرق و نحوه تعامل آنان با گردشگران مجتمع بررسی شد. همچنین پتانسیل های مجتمع به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز خرید و سرگرمی مشهد توسط مهندس رضایی مدیر مجتمع بیان شد.
در این جلسه محمد پور معاونت اداره تاکسیرانی با بیان اینکه مجتمع الماس شرق جایگاه ویژه ای را در نظر زائران و مجاوران مشهد دارد، اظهار داشت اصلی ترین بازاری که زائران متقاضی مراجعه به آن هستند مجتمع الماس شرق است و با توجه به جایگاه ویژ ه ای که دارد به طور کلی یکی از پربازدیدترین مکانهای مشهد است.
همچنین ایشان از ایستگاههای تاکسی اطراف مجتمع، واحد خدمات تور و سامانه ثبت نام رانندگان موجود در آن بازدید نمودند و آنرا مثبت ارزیابی کردند.
مهندس رضایی مدیر مجتمع نیز با بیان اینکه مجتمع الماس شرق به عنوان یکی از نمادهای اصلی گردشگری در میان مسافران تبدیل شده است با اشاره به فعالیت حدود چهار هزار نفر کسبه و پرسنل در این مجتمع نگاه ویژه مسئولان نسبت به این مجتمع را باعث رونق چرخه اقتصادی و گردشگری مشهد دانست.
در این جلسه آقایان پرتویی سربازرس و محمدیان مسئول روابط عمومی اداره تاکسیرانی مهندس محمدپور را همراهی می کردند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 13 =