جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق با مالکان واحدهای تجاری مجتمع برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق با مالکان واحدهای تجاری مجتمع برگزار شد

طی این جلسه که با حضور کامبیز رضایی مدیر مجتمع، مسئولین اداری، اعضای شورای موقت و حدود 250 نفر از مالکان واحدهای تجاری برگزار شد، مسائل و دغدغه های موجود و پیش روی مجتمع به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق در این مراسم که با اقبال بی سابقه و حضور پررنگ مالکین روبرو شد، مهندس رضایی ضمن ارائه گزارش فعالیت خود در مدت کمتر از چهار ماه تصدی سمت مدیریت با اشاره به برنامه های در دست اقدام و پیش رو همکاری مالکان را در تحقق اهداف و احیائ مجتمع ضروری دانست. ایشان همچنین تعامل سازنده با سازمانها و ارگانهای دیگر را یکی دیگر از فعالیتهای در حال انجام خود بیان کردند. اجرای جاذبه های جدید گردشگری، ساماندهی و طبقه بندی مشاغل، ارتقاء ارتباط با هتل ها و مراکز اقامتی، مذاکره با برندهای مطرح برای حضور در مجتمع، استفاده از مشاوران تخصصی در زمینه بازاریابی، حقوقی و…، طرح ایجاد تخفیف ها و طرح های ویژه رانندگان، مشتریان خاص و… ، قرعه کشی های عمومی و تجمیع واحدهای کوچک برای اقبال بیشتر برندهای بزرگ در جهت رونق طبقات ضعیف را از دیگر برنامه های در دست اقدام خود دانست.

ایشان در ادامه از مالکین خواستند تا برای مشارکت در تصمیم گیریهای مجتمع انتخابات پیش روی شورا را مهم شمرده و با حضور پررنگ باعث انتخاب اشخاص دارای صلاحیت و وجاهت بالا به عنوان اعضای شورا شوند.

در حاشیه این مراسم جمعی از مالکین که در مجتمع نیزفعالیت دارند با اشاره به مثبت ارزیابی کردن حضور چهار ماهه مهندس رضایی، همکاری و تعامل مالکین در پرداخت شارژها و عدم افزایش اجاره بها را برای پیشبرد مجتمع در شرایط فعلی مفید دانستند. همچنین مالکینی که در مجتمع فعالیت نداشتند نیز با بیان اینکه اطلاع رسانی مراسم به طور کاملا مطلوبی بوده است، این نحوه اطلاع رسانی را بی سابقه دانستند و یکی از دلایل شرکت خود در جلسه را طریقه اطلاع رسانی مناسب ابراز کردند.

در پایان مراسم نیز مدیر و مسئولین مجتمع پاسخگوی یک سری از سوالات اساسی مالکین بودند.

جلسه هم اندیشی مدیریت با مالکین مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق در تاریخ 25 اردیبهشت ماه 97 ساعت 5 عصر در محل نمازخانه مجتمع برگزار شد.

 

 

اولین قرعه کشی لاستیک خودرو ویژه رانندگان خدمات تور مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق

همزمان با اعیاد شعبانیه و روز کارگر اولین قرعه کشی لاستیک خودرو ویژه رانندگان خدمات تور مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق برگزار شد.

طی مراسمی که با حضور مهندس رضایی مدیر مجتمع الماس شرق، مهندس محمدپور معاونت نظارت و بازرسی تاکسیرانی مشهد و جمعی از رانندگان یرگزار شد، اولین مرحله قرعه کشی و اهدای لاستیک خودرو به رانندگان اجرا شد.

در این مراسم مهندس رضایی ضمن اشاره به نقش پررنگ رانندگان گردشگری علی الخصوص تاکسی در هدایت مناسب مشتری به مکانهای خرید و گردشگری، آنها را موثر در نحوه گردش مالی و درآمدی کسبه پر تعداد مجتمع الماس شرق دانست. وی همچنین با اشاره به بعضی مراکز خرید بی کیفیت که با توسل به یک سری ابزارها مسافران و گردشگران را به سمت خود جذب می کنند، فعالیت آنها را موقتی دانست که باعث ضربه خوردن دائمی اماکن مهم و معتبر مانند الماس شرق می شود.

در این جلسه همچنین مهندس محمدپور با اشاره به اینکه مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق همیشه یکی از مقاصد اصلی مسافران متقاضی تاکسی بوده است، نقش رانندگان را در ارائه اطلاعات درست از اماکن گردشگری و مراکز تجاری بسیار مهم ارزیابی کرد و از آنان  به عنوان اولین نمایندگان و سفیران مشهد در مواجهه با مسافران یاد کرد.

در پایان نیز علاوه بر قرعه کشی و اهدای چهار حلقه لاستیک خودرو بین رانندگان، به راننده منتخب اخلاق و چهار راننده دیگر از شرکت کنندگان نیز هدیه ای به رسم یادبود از طرف مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق اهدا شد.

این مراسم دوشنبه شب دهم اردیبهشت ماه 97 در محل نمازخانه مجتمع الماس شرق برگزار شد.